کد خبر: 3634450
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
گروه هنر: فیلم سینمایی «ترانه» با محوریت حجاب و عفاف تا یک ماه دیگر در تهران جلوی دوربین خواهد رفت.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی انصاری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) با بیان این‌که به زودی کار جدیدش را جلوی دوربین خواهد برد، اظهار کرد: «ترانه» نام موقت فیلمی سینمایی است که برای آن درخواست پروانه نمایش داده شده و در آن موضوع حجاب و عفاف مد نظر قرار می‌گیرد. این فیلم سینمایی را قرار است در مقام تهیه‌کننده تولید کنم.

وی افزود: طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته پیش بینی ما این است این فیلم تا یک ماه آینده جلوی دوربین رود. این کار دینی و اجتماعی تماماً در تهران فیلمبرداری خواهد شد و کارگردانی آن را مهدی صاحبی بر عهده خواهد داشت.

این تهیه‌کننده و کارگردان سینما تاکید کرد: نویسندگی این فیلم سینمایی را صباحی خود بر عهده دارد و قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر روی پرده رود. در این سینمایی تلاش کردیم به زیبایی فرهنگ و معنای حجاب در قالب داستانی اجتماعی توجه کنیم.

انصاری در انتها، دلیل پرداختن به موضوع حجاب را در فیلم «ترانه» این‌گونه توصیف کرد: حجاب معنایی بسیار زیبا دارد که ارزش‌های آن به درستی برای مردم بیان نشده است، پس درصدد برآمدیم با ساخت «ترانه» تا حدی تصویرگر ارزش‌های اسلامی باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: