کد خبر: 3721687
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
گروه فرهنگی- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، جشن شب‌های رمضان در نواحی منفصل شهری قزوین برگزار می‌شود.

 اجرای جشن شب‌های رمضان در نواحی منفصل شهری قزوین

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود:جشن شب‌های رمضان در راستای ایجاد نشاط اجتماعی از 19 تا 24 خرداد ماه سال جاری ساعت 21:30 شب در نواحی منفصل شهری برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد:جشن شب‌های رمضان 19 خرداد در باغ نشاط،20 خردادماه در مشعلدار، 21 خردادماه در نجف‌آباد،23 خردادماه در ناصرآباد و 24 خردادماه در چوبیندر اجرا خواهد شد.
درافشانی افزود:اجرای نمایش همراه با برنامه‌های شاد،مسابقات قرآنی،موسیقی،تلاوت قرآن توسط قاریان مطرح استانی و تقدیر از آنان،برپایی نمایشگاه صنایع دستی از جمله برنامه‌های جشن شب‌های رمضان است.

جنگ شب‌های آسمانی در بوستان‌های قزوین

درافشانی گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، جنگ شب‌های آسمانی نیز در بوستان‌های سطح شهر قزوین اجرا می‌شود.
وی افزود:جنگ شب‌های آسمانی به منظور فراهم آوردن فضایی مفرح و ایجاد نشاط اجتماعی از 19 تا 24 خرداد ماه سال جاری ساعت 22 در بوستان‌های سطح شهر قزوین برگزار خواهد شد.
این مسئول اظهار کرد:استندآپ کمدی، اجرای نمایش با برنامه‌های شاد،موسیقی و مسابقه ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در جنگ شب‌های آسمانی است که امیدواریم مورد استقبال شهروندان قرار بگیرد.
درافشانی خاطرنشان کرد: جنگ شب‌های آسمانی 19 خردادماه در بوستان الغدیر،20 خرداد در بوستان پامچال،21 خرداد در بوستان ملت،22 خرداد در بوستان ملاخلیلا، 23 خردادماه در بوستان هشت‌بهشت و 24 خرداد در بوستان فدک اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: