کد خبر: 3746329
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
گروه جامعه ــ همایش حمایت از تولید ملی(جشنواره حاتم) با هدف حمایت از تولید داخلی و فرهنگ‌سازی مصرف کالای ایرانی آبان‌ماه امسال توسط اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از به نقل از اتاق تعاون ایران؛ یکی از راه‌های موثر در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، رسیدن به اقتصاد پویا و ملی است که این امر از طریق حمایت از تولید داخلی و فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی تحقق خواهدیافت.

برگزاری این رویداد ملی در راستای منویات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی است. از این رو اتاق تعاون ایران پیرو فرمایش مقام معظم رهبری که «تولید داخلی را به عنوان امری مقدس شناخته و حمایت از آن را یک وظیفه تلقی کرده‌اند» و در راستای عمل به وظایف خود و با هدف کمک به تحقق اهداف سند چشم انداز بیست ساله کشور، همایش حمایت از تولید ملی (جشنواره ملی حاتم) را در ۲۳ آبان ۱۳۹۷ با مشارکت و حمایت برخی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان و متقاضیان حوزه به منظور حضور، مشارکت و بهره‌برداری از این رویداد ملی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با  دبیرخانه اجرایی همایش با شماره ۴۱۸۷۲۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: