کد خبر: 3782955
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
گروه ادب ــ سومین دوره انتخاب «کتاب سال عاشورا؛ جایزه دعبل خزاعی» برای انتخاب آثار برگزیده از بین آثار منتشرشده در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ در ۱۹ رشته فراخوان داد.

سومین دوره کتاب سال عاشورا فراخوان داد

به گزارش ایکنا، دبیرخانه کتاب‌سال عاشورا اعلام کرد با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر در موضوعات «امام‌حسین(ع)، خانواده و یاران آن حضرت»، «تاریخ و تحلیل واقعه عاشورا»، «ادبیات و هنر عاشورایی» و «فرهنگ و آیین‌های عزاداری» سومین دوره انتخاب «کتاب سال عاشورا؛ جایزه دعبل خزاعی» را از بین آثار منتشرشده در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ در ۱۹ رشته برگزار می‌کند.
از همه ناشران و پدیدآورندگان آثار در موضوعات ذکر شده دعوت می‌شود یک نسخه از اثر خود را حداکثر تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۸ به نشانی دبیرخانه ارسال کنند.
این جایزه در رشته‌های مقتل (تألیفی)، تصحیح، پژوهش تاریخی، پژوهش اجتماعی، پژوهش فرهنگی، پژوهش هنری، پژوهش ادبی، شعر، نوحه، ادبیات داستانی، ادبیات نمایشی، خوشنویسی، عکس، تجسمی، شعر کودک و نوجوان، داستان کودک و نوجوان، گرافیک و تصویرگری کتاب کودک و نوجوان، ترجمه به فارسی و ترجمه از فارسی اثر می‌پذیرد.
ناشران و پدیدآورندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تهران ـ بلوار کشاورز ـ خیابان فلسطین ـ خیابان حجت‌دوست ـ پلاک ۴۷ (روبه‌روی دانشکده علوم تغذیه) ـ طبقه ۴ کد پستی: ۱۴۱۶۶۳۵۳۹۱ ارسال کنند و یا از طریق وب‌سایت ashoorabook.ir یا ایمیل info@ashoorabook.ir اقدام به کسب اطلاعات یا ارسال اثر کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: