کد خبر: 3819391
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
گروه هنر ــ سریال «آبان» به کارگردانی ابراهیم شیبانی، اثری اجتماعی است که با محور قرار دادن، سبک زندگی به مشکلات روز جامعه می‌پردازد. این مجموعه با رفع مشکلات مادی به زودی مقابل دوربین می‌رود.

اسماعیل عفیفه، تهیه‌کننده تلویزیون در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ایکنا با تکذیب خبر تعطیلی مجموعه «آبان» اظهار کرد: این مجموعه نمایشی هنوز وارد مرحله تصویربرداری نشده است، درصورتی‌که برخی رسانه‌ها به اشتباه خبر تعطیلی آن را به دلیل مشکلات مالی اعلام کرده‌اند، البته برخی محدودیت‌های مالی، دشواری‌هایی را پیش آورده، اما به زودی با برطرف شدن آن‌ها این مجموعه جلوی دوربین خواهد رفت.
وی افزود: ابراهیم شیبانی، کارگردانی این سریال را برعهده دارد. داستان این مجموعه درباره موضوعاتی چون سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، رونق تولید و... است. همچنین پرداختن به برخی آسیب‌های اجتماعی و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد از دیگر مفاهیمی است که در مجموعه آبان به آن می‌پردازد.
این تهیه‌کننده گفت: مذاکرات مختلفی با بازیگران پیشنهادی این مجموعه صورت گرفته تا به محض مهیا شدن شرایط سریال جلوی دوربین رود. این مجموعه در تهران تصویربرداری خواهد شد. در ضمن این کار به سفارش شبکه یک سیما تولید می‌شود و از همین شبکه نیز روی آنتن خواهد رفت.
عفیفه در پایان این گفت‌وگو تأکید کرد: مشکلات مادی بر امر تولید برنامه‌ها تأثیر منفی گذاشته است، اما تمام تلاشمان این است که این سختی به کیفیت اثر آسیب نرساند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: