کد خبر: 3841784
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
گروه ادب ــ مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با نمایش ظرفیت‌های نشر جمهوری اسلامی ایران درسی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب سوریه حضور یافت.
نمایش ظرفیت‌های نشر ایران در سوریهبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب سوریه روز گذشته 21 شهریورماه آغاز به کار کرد. مؤسسه نمایشگاه‌ها در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع و با نمایش ۳۵۰ عنوان کتاب در زمینه‌های ادبیات دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، دین، ادبیات معاصر، کودک و نوجوان، ایران شناسی، هنر، آموزش زبان فارسی و کتاب‌های ادبی برگزیده جوایز سال گذشته در این دوره از نمایشگاه شرکت کرده است.
معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب بروشور، دعوت از ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه برای حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی نشر ایران، معرفی طرح «گرنت» به‌منظور تسهیل در امر فروش کتاب‌های ایرانی، عرضه بروشور «نگاهی اجمالی به صنعت نشر در ایران» به زبان انگلیسی، مشتمل بر معرفی مراکز اطلاع‌رسانی کتاب در عرصه بین‌المللی، معرفی اتحادیه‌ها و تشکل‌های نشر و آژانس‌های ادبی از جمله فعالیت‌هایی است که در مدت حضور ایران در این نمایشگاه دنبال می‌شود.
سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب سوریه از ۲۱ شهریور تا ۳۱ شهریور برگزار می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: