کد خبر: 3890433
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
لهراسبی خبر داد:

گسترش شبکه اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف با «رسامدیا»

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه از گسترش شبکه اطلاع‌رسانی این سازمان در فضای مجازی با عنوان «رسامدیا» همزمان با سالروز میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) خبر داد.

گسترش شبکه اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف در فضای مجازی با عنوان «رسامدیا»به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ عباس لهراسبی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان با اعلام این خبر گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه در پنج حوزه وقف و موقوفات، امور خیریه، بقاع متبرکه، مسابقات سراسری و بین المللی قرآن کریم و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت‌های گسترده و متنوعی را برنامه‌ریزی و انجام می‌دهد که همه این فعالیت‌ها باید به صورت شفاف و دقیق اطلاع‌رسانی شود.

وی ادامه داد: باتوجه به ظرفیت‌ها و جذابیت‎های شبکه‌های مجازی می‌طلبید که سازمان اوقاف و امور خیریه برای معرفی فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف حضور جدی‌تری در این شبکه‌ها داشته باشد.

لهراسبی تصریح کرد: فضای مجازی همه‌ رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری را در دنیای ما به یکدیگر پیوند داده است و همین موضوع از اهمیت حضور ما در این شبکه‌ها با محوریت معرفی فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه حکایت می‌کند.

وی یادآور شد: همزمان با روز ولادت حضرت ولی‌عصر(عج) با استعانت از خداوند متعال این توفیق دست داد که با رصد فرهنگی و اجتماعی و انجام نیازسنجی‌های لازم، به‌طور منسجم و یکپارچه کانال‌های رسامدیا در شبکه‌های مجازی مختلف با هدف اطلاع‌رسانی و پوشش کامل اخبار و رویدادهای فرهنگ وقف و امور خیریه تأسیس شود.

لهراسبی همچنین ابراز امیدواری کرد این حضور یکپارچه و منسجم در شبکه‌های اجتماعی بتواند بیش از گذشته سبب توسعه و ترویج سنت دیرینه وقف و انجام کارهای خیریه در جامعه‌ اسلامی شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha