کد خبر: 3965370
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
با حکم مدیرعامل اتحادیه کشوری، حمید مدرسی به سمت مشاور مدیرعامل در امور پژوهشی و مطالعاتی، رسول فلاح‌زرگران به سمت معاونت امور حقوقی و معاضدت قضایی و محمدرضا قنبرطلب را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور مجلس منصوب شدند.

به گزارش ایکنا، با حکم محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری، حمید مدرسی به سمت مشاور مدیرعامل در امور پژوهشی و مطالعاتی، رسول فلاح‌زرگران به سمت معاونت امور حقوقی و معاضدت قضایی و محمدرضا قنبرطلب، مشاور مدیرعامل در امور مجلس منصوب شدند.

حمید مدرسی، مشاور مدیرعامل اتحادیه در امور پژوهشی و مطالعاتی، متولد سال 1363، دارای مدرک دکتری الهیات و معارف اسلامی (علوم قرآن و حدیث) از دانشگاه تهران بوده است که تألیف مقالاتی چون «نظام توحید افعالی از دیدگاه آیات و روایات»،  «بازکاوی علل اختلاف حدیث»، «مقایسه توحید کتاب و سنت با وحدت شخصیه وجود»  پژوهش در دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی را در سابقه فعالیت‌های خود دارد.

رسول فلاح‌زرگران، کارشناس و پیشکسوت باسابقه قرآنی، استاد دانشگاه و حقوقدان و عضو ارشد کمیته عالی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران است که به عنوان معاونت امور حقوقی و معاضدت قضایی اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت منصوب شد.

محمدرضا قنبرطلب، نیز متولد 1370، دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مدیریت بازرگانی است و سابقه مشاور رئیس و عضو شورای راهبردی شورای عالی استان‌ها، معین فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های استان تهران و مدیرعاملی مؤسسه مبشران نور را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: