کد خبر: 4004033
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
مهدی توکلیان اعلام کرد؛
مهلت شرکت در سوگواره عکس آئینی «اربعین 1400» که پیش از این تا 15 مهرماه اعلام شده بود، تا 20 مهرماه تمدید شد.

مهلت شرکت در «اربعین 1400» تا فردا تمدید شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، مهدی توکلیان؛ دبیر سوگواره عکس آئینی « اربعین 1400» با اعلام این خبر، درباره تمدید این مسابقه گفت: به دلیل استقبال هنرمندان از مسابقه عکاسی اربعین 1400 که تمایل به تمدید زمان مسابقه را داشتند، مهلت ارسال آثار و شرکت در این سوگواره تا 20 مهرماه 1400 تمدید شد.

وی تاکید کرد: عکس‌های ارسالی در بخش تک عکس که دارای عنوان و شرح عکس صحیح و در بخش مجموعه عکس‌ها نیز دارای بیانیه باشند مورد داوری قرار می‌گیرند و از امتیاز و اولویت بیشتری برخوردار خواهند بود.‌

توکلیان به کیفیت آثار اشاره کرد و گفت: از آنجا که کیفیت و نحوه نوشتن شرح عکس و انتخاب عنوان عکس، در داوری و امتیازدهی آثار موثر است، دبیرخانه سوگواره، متن ارسالی از جانب عکاس را بدون هیچگونه ویرایش و اصلاح به گروه داوری ارائه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: انتخاب آثار و داوری به عهده ساتیار امامی، محمدصادق حیدری، کیوان امجدیان، زهیر صیدانلو، سمیه غلامی و ثریا بیات است و در هر بخش به نفر اول برگزیده مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال تعلق می‌گیرد.

مهدی توکلیان افزود: اختتامیه این سوگواره شنبه 24 مهر 1400 با تجلیل از اساتید پیشکسوت رسول اولیازاده، سید عباس هاشمی و جاسم غصبان پور و تقدیر از برگزیدگان سوگواره عکس آئینی « اربعین 1400» برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت‌نام و ارسال آثار می توانند فقط از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی bahman.farhangsara.ir/soogvare پس از مطالعه کامل فراخوان سوگواره در این مسابقه شرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: