کد خبر: 4026984
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۰
به دلیل انتشار مطلبی درباره حاج قاسم

اینستاگرام صفحه وزیر ارشاد را مسدود کرد

شبکه اجتماعی اینستاگرام پس از دو سال از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی همچنان از بازنشر عکس و پست‌های مربوط به این سردار را عصبانی می‌شود. این شبکه در تازه‌ترین اقدام با توجه به انتشار پستی درباره سردار سلیمانی، صفحه وزیر فرهنگ و ارشاد ایران را حذف کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه اجتماعی اینستاگرام امسال هم به روال سال‌های گذشته که تمامی صفحات حاوی تصاویر حاج قاسم سلیمانی را حذف کرد، نه تنها اقدام به حذف پست حاوی تصاویر یا فیلم و حتی صوت سردار کرد بلکه هر هشتگی از سردار سپهبد سلیمانی را هم برنتابید تا آنجا که پس از انتشار پست اینستاگرامی محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد سردار دلها، این شبکه اجتماعی در اقدامی صفحه وزیر فرهنگ را نیز حذف کرد.

نامه وزیر ارتباطات به مدیر اینستاگرام

این اقدام، واکنش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان را نیز به همراه داشت تا آنجا که عیسی زارع پور در نامه‌ای خطاب به مدیران پلتفرم‌های متا و اینستاگرام با محکوم کردن سانسور مطالب و تصاویر مرتبط با شهید سلیمانی در اینستاگرام، خواستار پایان دادن به این سانسور و بازگرداندن حساب‌ها و پست‌های تعلیق شده در پی اعمال این سیاست شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha