کد خبر: 4057497
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
به منظور شرکت در جشن امضای آثار

جشن امضای آثار کلر ژوبرت نویسنده فرانسوی کتاب‌های کودک و نوجوان فردا برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، جشن امضای آثار کلر ژوبرت نویسنده فرانسوی کتاب‌های کودک و نوجوان در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز ۲۷ اردیبهشت برگزار می‌شود.

این نویسنده که سال‌هاست در ایران زندگی می‌کند در داستان‌های خود به زبان ساده تلاش می‌کند جواب سوال‌های کودکان را درباره مفاهیمی همچون خدا و … بدهد.

بنا به این گزارش، وی که تصویرگری کتاب‌های خود را نیز برعهده دارد تاکنون آثار فراوانی را در ایران منتشر کرده که برخی از آن‌ها مانند «هزار بوسه پرپری و دو داستان دیگر»، «با…با… باشه و دو داستان دیگر»، «به همین سادگی»، «لینالونا» و «سوال موموکی» از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده است. همچنین این دفتر، برنامه کاربردی (اپلیکیشن) دو کتاب «لینالونا» و «سوال موموکی» را در سایت و برنامه‌ کاربردی «کافه بازار» به علاقه‌مندان عرضه کرده است.

نشست جشن امضای کلر ژوبرت روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۵:۳۰ در غرفه دفتر نشر فرهنگ اسلامی در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در سالن شبستان مصلی تهران، راهرو ۵ غرفه ۳ با حضور علاقه‌مندان به آثار این نویسنده شاخص کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: