بوشهر استانی برای اداره جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی است

بوشهر استانی برای اداره جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی است

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بوشهر استانی برای اداره جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی است و فرهیختگان و دانشمندان بوشهری که در سطح ملی کار می‌کنند، کم نیستند.

جشن زیر سایه خورشید؛ احیای فرهنگ رضوی

گروه اندیشه: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با بیان اینکه جشن زیر سایه خورشید احیاء فرهنگ رضوی است، عنوان کرد: جشن زیر سایه خورشید حیات بر مدار هدایت‌های حضرت ثامن‌الحجج‌(ع) و آغاز مدرسه رضوی برای آموزش آموزه‌های انسان‌ساز است.

مسجد تنها سنگر برای حفظ اسلام ناب و بیداری اسلامی است

گروه اندیشه: نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در بوشهر با بیان اینکه مساجد تنها سنگر برای حفظ اسلام ناب و بیداری اسلامی در ایران است، گفت:اگر روحانیون در جذب افراد به مساجد به درستی عمل نکنند دشمن برنامه‌ریزی‌هایی برای جذب جوانان و مردم ما را در سر دارد.

الگوگیری از شهدا موجب نهادینه‌شدن وحدت در جامعه می‌شود/ اجرای موفق طرح نظام سلامت

گروه اندیشه: استاندار بوشهر در نشست هم‌اندیشی صمیمانه با فعالان مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه تشییع پیکر شهدا، بیانگر اتحاد و همدلی در استان است، عنوان کرد: در راستای همدلی و همزبانی باید از شهدا الگو بگیریم تا وحدت در جامعه بهتر نهادینه شود.

قاریان قرآن، جهادگران جوامع اسلامی در جبهه ولایتمداری هستند

گروه اندیشه: نفر برتر رشته قرائت مسابقات قرآنی سمپاد منطقه شش کشور در بوشهر عنوان کرد: حافظان، پژوهشگران و قاریان قرآن به عنوان جهادگران جوامع اسلامی در مسیر و جبهه ولایتمداری هستند.

نماز جمعه ستاره‌ هدایت انسان‌ها در حیات معرفت سیاسی است

گروه اندیشه: آیت‌الله صفایی‌بوشهری در نشست هم‌اندیشی با مسئولان ستاد مصلاهای جمعه با بیان اینکه اقدام متصدیان برگزاری نماز جمعه، عبادت است، تصریح کرد: نماز جمعه ستاره‌ هدایت انسان‌ها در حیات معرفت سیاسی است.

کتاب «ولایتمداری تنها حجت سیاسی الهی» وارد بازار تألیفات ایران شد

گروه اندیشه: کتاب «ولایتمداری تنها حجت سیاسی الهی» به قلم آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان و امام‌جمعه بوشهر از سوی دفتر نشر والانگار منتشر و وارد بازار تألیفات ایران شد.

گسترش جلسات تفسیر در استان‌ها یک ضرورت است

گروه اندیشه: مفسر شورای عالی تفسیر کشور در همایش هم اندیشی با مبلغین بوشهری تأکید کرد: ما باید مراکز قرآن را توسعه داده و ضرورت دارد که جلسات تفسیر را در استان‌ها گسترش بدهیم و در حال حاضر عنایت‌هایی در استانها انجام شده است.

ضرورت انجام تحقیقات و پژوهش‌های قرآن‌محور در دانشگاه‌ها

گروه اندیشه: رضا نجفی بر ضرورت انجام تحقیقات و پژوهش‌های قرآن‌محور در دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: با تشکیل و راه‌اندازی کمیسیون پژوهش‌های قرآنی شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان بوشهر، ضرورت انجام تحقیقات و پژوهش‌های قرآن‌محور در سطح شهرستان‌های این استان احساس می‌شود.

قلم علمای نیک‌اندیش، قلب دژخیمان بی‌اخلاق غرب را می‌درد

گروه اندیشه: عضو شورای بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد: در این بحران بی‌اخلاقی است که انسان قدر این سخن گرانبها را می‌فهمد و درک می‌کند که «مداد العلما افضل من دماء الشهدا»، و قلم علمای نیک‌اندیش متعهد در این برهه در حکم خنجری قلب دژخیمان بی‌اخلاق غرب را می‌درد.
1