آذربایجان شرقی - چند رسانه ای
حقیقت ماندگار + فیلم

حقیقت ماندگار + فیلم

در آستانه گرامیداشت سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی لحظاتی از حضور حضرت امام خمینی(ره) در بیمارستان در فیلمی تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
عالم وارسته + فیلم

عالم وارسته + فیلم

آیت‌اللّه حاج شیخ عبدالرحیم سامت، یکی از عالمان مشهور قزوین و رئیس حوزه علمیه آنجا بود. وی پس از تحصیل در حوزه علمیه قزوین و قم به نجف رفته و بعد از 10 سال تحصیل و بهره‌مندی از مراجع و بزرگان حوزه علمیه نجف و اخذ اجازات متعدد روایت و اجتهاد از استادان خویش، به زادگاهش قزوین بازگشت و بیش از نیم قرن به تدریس و تبلیغ دین و اقامه جماعت و احیای مساجد و مدارس علوم دینی و رسیدگی به امور دینی مردم پرداخت.
نماهنگ | شهیدان الگویند

نماهنگ | شهیدان الگویند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: «حقیقتاً [اگر] انسان بخواهد درباره‌ شهیدان حرف بزند، زبانش قاصر است از اینکه بخواهد درباره‌ عظمت شهیدان و ارزش شهیدان چیزی بگوید؛ حرفشان، سلوکشان، رفتارشان، وصیت‌نامه‌هایشان درس است. وصیت‌نامه‌هایشان واقعاً درس است. امام توصیه کردند در سخنرانی عمومی که بروید وصیت‌نامه‌ی شهدا را بخوانید. واقعاً خواندن دارد... این وصیت‌نامه‌ها درس است؛ اینها می‌شوند الگو. بایستی اینها را الگو قرار بدهیم. همه‌ اینها الگویند؛ شهیدان الگویند.
نماهنگ | در خلوت خورشید

نماهنگ | در خلوت خورشید

نماهنگ «در خلوت خورشید» در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
نماهنگ | شناسنامه‌های ایران

نماهنگ | شناسنامه‌های ایران

لحظاتی از دیدار اعضای ستاد مرکزی کنگره‌ ملی شهدای سبزوار و نیشابور با رهبر معظم انقلاب در قالب نماهنگ «شناسنامه‌های ایران» تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
عالِم عامل + فیلم

عالِم عامل + فیلم

آیت‌الله سیدمحمدجواد ذهنی تهرانی، عالم وارسته شیعه و از شاگردان علامه شعرانی بود. وی دارای ذوقی سرشار، قلمی توانا و خطی زیبا بود و آثار ارزشمندی در موضوعات مختلف از خود به یادگار نهاد.
نماهنگ | نوای نقاره‌های عاشقی

نماهنگ | نوای نقاره‌های عاشقی

به مناسبت ولادت امام رضا(ع)، نماهنگ «نقاره‌ها» تقدیم مخاطبان ایکنا می‌شود.
ولی نعمت ایران + فیلم

ولی نعمت ایران + فیلم

حضرت امام رضا(ع) شب جمعه يازدهم ذى‌القعده در سال 148 هجرى در مدينه طيّبه به دنيا آمد، پدر بزرگوار آن حضرت امام هفتم موسى بن جعفر(ع) و مادرشان به نام امّ البنين يا تكتم يا نجمه بود. پس شهادت حضرت موسى بن‌جعفر(ع) به وسيله هارون الرشيد، حضرت امام رضا(ع) به امامت رسيدند. مأمون دید که حتى با ولايت عهدى آن حضرت نيز گرايش مردم به آل پيامبر(ص) كم نشد تحمل نكرد و آن حضرت را به شهادت رساند.
شیخ کبیر + فیلم

شیخ کبیر + فیلم

آیت‌الله العظمی شیخ محمد حسن بار فروش، معروف به شیخ کبیر از مراجع و علمای طراز اول خطه مازندران بود که دفتر حیات پربرکت ایشان به سال 1240 ق در قزوین گشوده شد.
طلایه‌دار جهاد و شهادت + فیلم

طلایه‌دار جهاد و شهادت + فیلم

آیت‌الله سیدمحمدرضا سعیدی از شاگردان امام خمینی(ره) و از مبارزان سیاسی علیه رژیم شاه بود که در مسیر مبارزه بارها دستگیر، زندانی و شکنجه شد و در نهایت در زندان به شهادت رسید.