کد خبر: 3814720
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
گروه هنر ــ برنامه سه قسمتی «جان جهان» ویژه برنامه شبکه چهار سیما برای روز قدس است.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «جان جهان» با اجرا و سردبیری کوروش علیانی در سه قسمت در روز‌های ۸، ۹ و ۱۰ خرداد ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. در این ویژه برنامه که تهیه‌کنندگی آن را حسین شاه مرادی برعهده دارد، به صورت ویژه در سه قسمت به موضوع فلسطین، وضعیت انسانی درغزه و وضعیت کنونی فلسطین در جهان می‌پردازد.
در قسمت اول از «جان جهان» که روز چهارشنبه پخش می‌شود کوروش علیانی با حسین وهابیان پژوهشگر حوزه فلسطین و نویسنده کتاب‌های دیوار و آریل شارون- جاودانگی خون بار، گفت‌و‌گو می‌کند.
در قسمت دوم این برنامه با سید محمد اسلامی پژوهشگر حوزه روابط بین‌الملل میهمان این برنامه است گفت‌‌‌‌‌‌وگو می‌شود و در قسمت سوم با سید مهدی رسولی کارشناس امنیت شبکه و فضای مجازی در خصوص جنگ‌های سایبری اسرائیل گفت‌وگو می‌شود.
«جان جهان» در زمان ۷۰ دقیقه در کنار گفت‌وگو با میهمان دارای بخش‌های مختلف دیگری همچون «جنگ زیتون»، «می‌خواهیم برگردیم»، «اعتراضات داخلی اسرائیل» و پخش میان برنامه‌های متعدد دیگر است. «جان جهان» محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است و ۸، ۹ و ۱۰ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: