کد خبر: 3821901
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
گروه جلسات و محافل ــ اولین جلسه آموزش مهارت‌های فنی تلاوت در مسابقات قرآن روز یکشنبه، 27 مردادماه در محل حسینیه صاحب‌الزمانی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ جلسات آموزش مهارت‌های فنی تلاوت در مسابقات قرآن کریم ویژه قاریان، مرتلان، حافظان، 10، 20 و 30 جزء و در رشته‌های قرآنی شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و اذان در محل حسینیه صاحب‌الزمانی تهران برگزار می‌شود.
این جلسات زیر نظر داوود جعفری، قاری و مدرس قرآنی کشور و با حضور داوران بین‌المللی و کشوری قرآن کریم به بررسی مباحث ریز به ریز شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی می‌پردازد که طی هر جلسه سه نفر از اساتید و داوران بین‌المللی و ملی در جلسات حضور خواهند داشت.

اولین جلسه از این دوره‌ آموزشی نیز روز 27 مردادماه با حضور علی‌اکبر حنیفی، محمدرضا ابوالقاسمی و معتز آقایی، از پیشکسوتان و داوران بین‌المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد. در پایان جلسه نیز جوایزی نقدی به نفرات برگزیده اهدا می‌شود.
تحلیل تلاوت هر فرد در صوت، لحن، وقف و ابتدا، تجوید و حسن حفظ، شناخت مبانی تلاوت در دوره‌های شهرستانی، استانی، مقدماتی و فینال کشوری، آشنایی با سلایق و نقطه‌نظرات داوران و آئین‌نامه مسابقات، روان‌درمانی استرس، باید و نبایدهای خوراکی، تمرینات حرفه‌ای همراه با پزشک متخصص و آشنایی با تکنیک‌های حرفه‌ای در تلاوت‌های مسابقاتی از جمله مباحثی هستند که در این جلسات پیگیری و بررسی می‌شود.

یادآوری می‌شود، این جلسات قرآنی در محل حسینیه صاحب‌الزمانی تهران واقع در خیابان مولوی، نرسیده به خیابان ولی‌عصر(عج)، پلاک 1319 برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای حضور و تلاوت در این جلسات باید حداقل از ساعت 17:30 روز 27 مردادماه در محل حسینیه حضور داشته باشند. تعداد تلاوت‌کنندگان محدود و حداکثر 13 نفر خواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: