کد خبر: 3842086
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ با حکم مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، سیدمحمدرضا قاسم‌تبار به سمت مدیر گروه علوم قرآنی این شبکه منصوب شد.

به گزارش ایکنا؛ با حکم شیخ‌اکبری، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، سیدمحمدرضا قاسم‌تبار به سمت مدیر گروه علوم قرآنی این شبکه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

بهره‌گیری از رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و اساتید مجرب حوزه و دانشگاه و علمای طراز اول تفسیر، معارف و علوم قرآنی و بهره‌مندی مطلوب رسانه‌ای در این حوزه، بهره‌مندی از الگوی کارآمد و اثربخش مهندسی و مدیریت پیام در ترویج معارف قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام)، تعمیق و گسترش دین‌باوری و ارزش‌های اخلاقی، معنوی و انقلابی در جامعه، معرفی سبک زندگی مبتنی بر قرآن و عترت و جامعه قرآنی، برنامه‌ریزی و طراحی برای تولید برنامه‌های تعاملی، جذاب و متنوع در همه عرصه‌های علوم قرآنی، معارف و تفسیر با هدف توسعه و تعمیق باورهای دینی و پاسخگویی به سوالات و شبهات حوزه دین و قرآن کریم با محور قراردادن آیات قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام، توجه ویژه به ارتقای سطح کیفی تولیدات و بهره‌گیری از قالب‌های نو و متنوع برنامه‌سازی از اهم وظایف شما است.

امید است با تعامل سازنده و موثر با واحدهای مختلف شبکه، همه نهادها و مراکز مرتبط خارج از سازمان در تحقق وظایف محوله موفق باشید.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: