کد خبر: 3842312
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
گروه ادب ــ سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای حمایت از کتابخانه‌های مناطق محروم اقدام به جمع آوری کتاب‌های مازاد مردم در سراسر کشور و ارسال آن‌ها به مناطق کم برخوردار کرده است.

کتاب‌های مازاد خود را برای اهدا به مناطق محروم به کتابخانه ملی بدهیدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ایجاد شور کتابخوانی در مناطق محروم کشور یکی از اهداف اداره کل فراهم‌آوری کتابخانه ملی است که در تازه‌ترین اقدام خود قصد دارد کتاب‌های بدون استفاده مردم را جمع‌آوری و به کتابخانه‌های مناطق محروم ارسال کند؛ بنابراین علاقه‌مندان به اهدا کتاب می‌توانند یا با شماره تلفن‌های ۸۱۶۲۳۲۴۰ و ۸۱۶۲۳۱۵۴ تماس حاصل کنند و یا کتاب‌های خود را به آدرس تهران بزرگراه حقانی بلوار کتابخانه ملی، اداره کل فراهم‌آوری، گروه مبادله و اهدا ارسال کنند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در کنار اهدا کتاب به مناطق گوناگون کشور به ویژه مناطق محروم در این حوزه از همگان برای اهدای کتاب‌های بدون استفاده و مازاد خود در راستای غنای کتابخانه‌های مناطق محروم دعوت کرده است.

در این اطلاعیه از تمامی فرهیختگانی که کتاب را ضامن حفظ میراث فرهنگی و توسعه دانش بشری می‌دانند، دعوت شده تا در راستای نیل به این هدف با اداره کل فراهم‌آوری، گروه مبادله و اهدا کتابخانه ملی همکاری کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: