کد خبر: 3842598
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
گروه هنر ــ در برنامه «داخل اسرائیل» که از شبکه هیسپان تی وی روی آنتن خواهد رفت به فروپاشی نظام اقتصادی اسرائیل پرداخته خواهد شد.

به گزارش ایکنا، برنامه «داخل اسرائیل» هر هفته به موضوعات نشانگر فروپاشی داخلی رژیم صهیونیستی می‌پردازد و این قسمت موضوع برنامه درباره کاهش شدید بازدهی کار در اسرائیل است. وضعیت اقتصاد در اسرائیل خوب نیست و طبقه فقیر بیشترین آسیب را می‌بیند درحالی که طبقه ثروتمند از نظام مالیاتی بهره می‌برد. بهره‌وری کاری در اسرائیل نه تنها به پایین‌ترین حد خود رسیده، بلکه از ۱۹۷۰ به بعد و در مقایسه با ایالات متحده آمریکا از هم پیمانان اسرائیل، شکاف اقتصادی بین اسرائیل و اقتصاد‌های بزرگ دنیا سه برابر افزایش یافته است.

بنا به این گزارش، بهره‌وری نیروی کار در این رژیم، در سال ۲۰۱۸ فقط ۱.۰۴ ٪ بوده است. در دنیای دانشگاهی امروز بهره‌وری نیروی کار به معنای میزان کالا‌ها و خدماتی است که یک کارگر در یک بازه زمانی معین تولید می‌کند. برنامه «داخل اسرائیل» این هفته به علل فروپاشی اسرائیل از درون و افت اقتصادی شدید آن در سال‌های اخیر می‌پردازد.

«داخل اسرائیل» سه شنبه ساعت ۵:۳۰ و ۱۴:۳۰، چهارشنبه ساعت ۴:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ و جمعه ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: