کد خبر: 3851038
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
گروه سلامت ــ وزیر بهداشت در حکمی معاون فرهنگی دانشجویی خود را به عنوان رئیس بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت این وزارتخانه منصوب کرد.
رئیس بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت منصوب شدبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت؛ طی حکمی از سوی سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیما سادات لاری، به عنوان رئیس بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور منصوب شد.
 
متن حکم وزیر بهداشت به شرح زیر است:
 
سرکار خانم دکتر سیما سادات لاری
معاون محترم فرهنگی و دانشجویی

نظر به تعهد و تجارب ارزنده سرکار عالی و با عنایت به اهمیت گسترش فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی به منظور توسعه و تقویت معنویت در میان دانشگاهیان و از آنجا که انجام فعالیت‌های ترویجی و تبلیغی، سهم به سزایی در تحقق این مهم دارد، به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و برنامه‌ریزی و نظارت مناسب و بهره‌گیری از نیرو‌های کارآمد و متخصص، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآن و عترت(ع) به عنوان زمینه‌ساز سلامت همه جانبه آحاد جامعه موفق و مؤید باشید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: