کد خبر: 3851221
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا
دیگر رسانه‌ها ــ فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: اربعین حسینی سال ۹۸ روبه پایان است و ۹۷ درصد زوار به‌صورت موفق به بازگشت شده‌اند.

به گزارش ایکنا؛ مهر نوشت: سردار محسن فتحی‌زاده عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملیات بزرگ اربعین با همه زیبایی‌هایش رو به پایان است و قریب به ۹۷ درصد از زائران پس از زیارت و برگزاری این کنگره عظیم به کشور بازگشتند.

وی تصریح کرد: امروز همه مرزهای میهن اسلامی مان آماده پذیرایی از زائران است و جریان ورود این عزیزان به شکل روان و منظم بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

سردار فتحی‌زاده با اشاره به اینکه مسیر مهران – ایلام که قبلا یک‌طرفه شده بود امروز به حالت عادی برگشته و تردد در آن به صورت دو طرفه در حال اجرا است، گفت: پیش بینی می شود طی روزهای آتی همه زائران به میهن عزیزمان بازگردند.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: امسال به لحاظ حسن مدیریت، زائران عزیز توانستند بدون مشکل و دغدغه ای بعد از زیارت عتبات عالیات به کشور بازگردند.

وی خاطر نشان کرد: الحمدالله با تدابیر همه مسئولان، مدیران اجرایی و ساکنان استان های مرزی و شهرها، کنگره عظیم اربعین امسال زیباتر از سال های گذشته برگزار شد.

فرمانده قرارگاه مرکزی اربعین ناجا در خاتمه گفت: صمیمانه از همه مردم و عزیزان که همکاری صمیمانه ای با نیروی انتظامی در عملیات بزرگ اربعین داشتند و همچنین از همکاران خوب خودمان تشکر و قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: