کد خبر: 3851528
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
معاون وزیر علوم:
دیگر رسانه‌ها ــ معاون فرهنگی وزارت علوم از ابلاغ مصوبه حجاب و عفاف در ۳۰ گام خبر داد و گفت: این مصوبه می‌تواند به ترویج و آمادگی بیشتر برای رعایت حجاب و عفاف و وضعیت پوشش کمک کند.

به گزارش ایکنا؛ غلامرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مصوبه حجاب و عفاف و ۳۰ گامی که در این زمینه تهیه و به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، گفت: مصوبه حجاب و عفاف در ۳۰ گام را اول سال به دانشگاه‌ها ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: درحال حاضر خیلی از این موارد در دانشگاه‌ها در حال انجام هستند و این ۳۰ گام در واقع مجموعه‌ای از اقداماتی هستند که می توانند به ترویج و آمادگی بیشتر برای رعایت حجاب و عفاف و وضعیت پوشش کمک کنند.

معاون فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه این ۳۰ اقدام بخش های مختلف را فرا می گیرد افزود: بخش عمده آن در زمینه آگاهی هایی است که باید داده شود، کارهای فکری که در خصوص موضوع حجاب و عفاف انجام شود، نشست هایی که باید برگزار شود.

وی ادامه داد: اقدامات فرهنگی دیگری هم که در قالب های مختلف در نظر گرفته شده و در واقع عمده این ۳۰ گام در دانشگاه‌ها اجرا می شود و برآمده از تجربه دانشگاه هاست.

غلامرضا غفاری پیش از این درباره ابلاغ یک آیین نامه پوشش واحد به دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید گفته بود: دانشگاهها خودشان آیین نامه پوشش دارند و درعین حال تاکید ما برای دانشگاه‌ها این است که به این قواعد توجه کنند و از دانشجویان می خواهیم در این حوزه مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: