کد خبر: 3851818
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
مهدیان بیان کرد:
گروه اقتصاد ــ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: طی نوزده ماه اخیر ۴۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی این بانک به تعاون‌گران و فعالان اقتصادی استان مرکزی پرداخت شده است.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط‌عمومی بانک توسعه تعاون، حجت‌الله مهدیان، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون که در قالب هیاتی از مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی حضور پیدا کرده است، در جلسه اقتصاد مقاومتی این استان که با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید علی آقازاده، استاندار مرکزی برگزار شد، حضور یافت و در حاشیه جلسه به خبرنگاران گفت: استان مرکزی با ۲۷۰۰ واحد صنعتی از ظرفیت بالای اقتصادی و تولیدی برخوردار است و در رتبه ششم شاخص کسب و کار را در بین استان‌های کشور تصاحب کرده است. وی افزود: بانک توسعه تعاون متناسب با مزیت‌های اقتصادی استان نسبت مصارف به منابع را افزایش داده است.
وی تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون طی سال‌های ۹۷ و ۹۸ را بالغ بر ۴۳۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: هماهنگی لازم برای همکاری بانک با دستگاه‌های بخشی برای اعطای تسهیلات از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه سال‌جاری انجام پذیرفته است و منابع تسهیلاتی مناسبی از این محل در استان مرکزی مصرف خواهد شد.
رییس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی این استان گفت: فاز جدید طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری آغاز گردیده و اراده بانک توسعه تعاون بر این است تعهدات خود را به طور صد در صدی و با بالاترین اثربخشی و اشتغال زایی انجام دهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: