کد خبر: 3855229
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
دیگر رسانه‌ها ــ شش کرسی تلاوت ویژه هفته وحدت با حضور قراء برجسته و ممتاز کشوری و بین‌المللی از سوی دارالقرآن نفحات برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از مهر، دارالقرآن نفحات طبق سنوات گذشته همزمان با ایام و مناسبتها درداخل و خارج از ایران اقدام به برپایی کرسیهای تلاوت قرآن با حضور قراء برجسته و ممتاز بین‌المللی کرده است.

بر همین اساس کرسی های تلاوت قرآن ویژه هفته وحدت از پنجشنبه ۱۶ آبان‎ماه برگزار می‌شود.

این کرسی پس‌از نماز مغرب و عشاء در مسجد امیرالمومنین(ع) واقع در اتوبان شهید باقری، تقاطع زین الدین با تلاوت حاج محمدحسن موحدی، قاری بین‌المللی کشورمان برگزار خواهد شد.

همچنین مهدی غلامنژاد قاری بین‎المللی کشورمان یکشنبه ۱۹ آبان ماه در مسجد امام سجاد(ع) واقع در دانشگاه شهید بهشتی(عباسپور) از ساعت ۱۲ ظهر تلاوت خواهد کرد.

در ادامه یکشنبه ۱۹ آبان ماه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن(ع) واقع در فلکه سوم دولت‌آباد تلاوت حاج محمد برخورداری قاری و مبتهل ممتاز کشورمان انجام خواهد شد. دوشنبه ۲۰ آبان ماه پس از نماز مغرب و عشا در تهرانسر، شهرک دریا، مسجد الغدیر با تلاوت حاج محمدهادی صلحجو قاری ممتاز و مجری توانمند سیما برگزار می‌شود.

در ادامه این کرسی‌ها که ویژه هفته وحدت برگزار میشود، حسین فردی قاری بین‌المللی کشورمان در مدرسه ثامن‌الائمه(ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام، کوچه خزعل چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۳ تلاوت خواهد کرد.

چهارشنبه ۲۲ آبان ماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت زینب(س) واقع در شهرری، میدان شهید غیبی خیابان داسار با تلاوت حاج سیدمصطفی حسینی قاری بین المللی کشورمان برگزار خواهد شد.

در این کرسی ها که کاملا به صورت مردمی برگزار می‌شود، برگه های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعین توزیع میگردد. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار میگردد. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می‌شود و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سوال می‌شود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم می‌شود.

همچنین پخش زنده کرسی‌ها از طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.

مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: