کد خبر: 3855620
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
رئیس‌كل بیمه مركزی؛
دیگر رسانه‌ها ــ سلیمانی اظهار کرد: بیمه مرکزی و خانواده صنعت بیمه ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و بازماندگان قربانیان زلزله، آمادگی کامل خود را برای کاهش آلام دردمندان اعلام می کند، علاوه بر ایفای مسئولیت اجتماعی و انسان‌دوستانه خود، به یاری خداوند و همکاری تنگاتنگ شرکت‌های بیمه، در کمترین زمان ممکن و با حذف تشریفات معمول زیان‌های ناشی از حادثه بیمه‌گذاران عزیز پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، غلامرضا سلیمانی، رئیس‌کل بیمه مرکزی، بدر پی زلزله آذربایجان ضمن پیامی اظهار کرد: خداوند آسمان‌ها و زمین را نگاه می‌دارد تا از نظام خود منحرف نشوند و هرگاه منحرف شوند هیچکس جز او نمی‌تواند آنها را نگاه دارد. سوره فاطر آیه 41

خبر ناگوار زلزله در آذربایجان همیشه سرافراز، موجی از تأسف و تأثر را در قاطبه هموطنان عزیز برانگیخت.

بیمه مرکزی و خانواده صنعت بیمه ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و بازماندگان قربانیان زلزله، آمادگی کامل خود را برای کاهش آلام دردمندان اعلام می کند، علاوه بر ایفای مسئولیت اجتماعی و انسان‌دوستانه خود، به یاری خداوند و همکاری تنگاتنگ شرکت‌های بیمه، در کمترین زمان ممکن و با حذف تشریفات معمول زیان‌های ناشی از حادثه بیمه‌گذاران عزیز پرداخت خواهد شد.

امید است با تصویب نهایی و اجرای طرح بزرگ بیمه همگانی حوادث طبیعی در کشور هیچ یک از آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی در کشور، دغدغه‌ای برای بازگشت به زندگی عادی خود نداشته باشند.
با عرض تسلیت مجدد به خانواده جان باختگان، برای قربانیان حادثه زلزله آذربایجان، غفران الهی و برای مصدومین سلامتی آرزومندم.

غلامرضا سلیمانی
رئیس کل بیمه مرکزی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: