کد خبر: 3856059
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
دیگر رسانه‌ها ــ فراخوان نظرسنجی شعار فاطمیه امسال به همت جامعه ایمانی مشعر آغاز شد.

بفراخوان نظرسنجی انتخاب شعار فاطمیه امسال آغاز شده گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر؛ رسم انتخاب و اعلان شعار، در تاریخ اسلام رشته بلندی دارد که سر رشته‌های آن را باید در جنگ‌ها و غزوات رسول خدا ص) جست. چنانکه از حضرت علی(ع) نقل شده که شعار مسلمانان در جنگ بدر «یا منصور أمت» بوده است.

در زمان حاضر هم با توجه به اهمیت شعار در فرمایشات مقام معظم رهبری، جامعه ایمانی مشعر از هشت سال پیش تاکنون با مشارکت و هم‌اندیشی جامعه فعالان هیئت، در راستای ایجاد و نمایاندن حداقل وحدت و انسجام گفتمانی، ارائه تصویری متحد و منسجم از جامعه هیئت و همچنین هماهنگی حرکات تبلیغی و رسانه‌ای، شعاری را به عنوان شعار مشترک مناسبتی‌ خاص (البته برای دوره‌ای مشخص) انتخاب و اعلام می‌کند.

یکی از این مناسبت‌های خاص که مورد توجه بی‌نظیر هیئت‌های مذهبی، ایام مناسبتی (دو نقل شهادت و ولادت) حضرت فاطمه(س) است، از همین‌رو جامعه ایمانی مشعر در تلاش است تا محور گفتمانی و شعار مشترک این مناسبت را با توجه به اهمیت آن انتخاب کند.

با توجه به لزوم پرداختن به دو موضوع بصیرت و خانواده در سیره و سبک زندگی حضرت زهرا(س) و ارتباط آن با مسائل روز کشور، دو موضوع «حضرت زهرا(س) و بصیرت» و «حضرت زهرا(س) و خانواده» با محوریت دو نقل شهادت و همچنین ولادت حضرت زهرا(س) به عنوان محور‌های انتخاب شعار تعیین شده و مخاطبان می‌توانند حول این دو موضوع، شعار‌های پیشنهادی خود را به سامانه ۳۰۰۰۱۵۴۲ ارسال کنند.

فراخوان نظرسنجی انتخاب شعار فاطمیه امسال آغاز شد

یادآور می‌شود؛ پس از وصول شعار‌های پیشنهادی و بررسی آن‌ها، شعار منتخب اعلام و فعالیت‌های محتوایی حول آن آغاز خواهد شد. همچنین در همین راستا و پس از انتخاب و اعلام شعار، از هیئات خواسته شده تا ضمن حفظ آرم و نشان و شعار مختص به هیئت خود، این شعار را هم در گوشه تولیدات و محتوا‌های خود اعم از پوستر اعلان برنامه، محصولات فرهنگی، دکور و... درج کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: