کد خبر: 3856073
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ حجت‌الاسلام حمیدرضا لیمویی طی حکمی به عنوان مسئول شعب بیت‌الاحزان استان قم معرفی شد.

به گزارش ایکنا؛ حجت‌الاسلام حمیدرضا لیمویی، مدیر مدرسه شبانه‌روزی امام سجاد(ع) ویژه حفظ و مفاهیم یکساله کل قرآن کریم و وابسته به بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) استهبان به عنوان مسئول شعب بیت‌الاحزان استان قم منصوب و معرفی شد.
مراسم معارفه وی همزمان با جلسه آسیب‌شناسی طرح ملی رحله که به میزبانی استان قم برگزار شد، با حضور حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه انجام شد. همچنین بیت‌الاحزان دارای یک مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن ویژه آقایان و دو مدرسه روزانه ویژه بانوان و آقایان در پردیسان و خیابان ارم قم است که به صورت رسمی در حال حاضر فعالیت می‌کنند.
برگزاری دوره‌های تخصصی مداحی و مولودی‌خوانی، دعاخوانی و مناجات‌خوانی و آشنایی با معارف دینی در کنار دوره‌های عمومی روخوانی و روان‌خوانی، ترجمه و مفاهیم، تفسیر و حفظ ترتیبی، تجوید و صوت و لحن ویژه گروه سنی 7 تا 22 سال از جمله طرح‌های مدرسه روزانه بیت‌الاحزان قم است.
در خبر دیگری از مدرسه شبانه‌روزی حفظ و مفاهیم قرآن امام سجاد(ع) آمده است: محفل قرآنی با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمدسحین طباطبایی، قائم مقام جامعةالقرآن، 16 آبان‌ماه، همراه با نماز ظهر و عصر در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: