کد خبر: 3858287
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
از سوی مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه قم شاهد خواهیم بود؛
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ طرح مدرسه مجازی هنر تلاوت در چهار رشته از سوی مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه قم برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ به همت مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه قم، طرح مدرسه مجازی «هنر تلاوت» با رویکرد آموزشی نوین در چهار رشته روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، صوت و لحن و ترتیل‌خوانی برگزار می‌شود.

طی این طرح، شرکت‌کنندگان، روخوانی و روان‌خوانی را به سبک نموداری و تحلیلی و مباحث تجوید را براساس اصول صداسازی و به همراه فایل‌های صوتی می‌آموزند.

همچنین شرکت‌کنندگان، مباحث صوت و لحن و ترتیل‌خوانی را به دو صورت سنتی و علمی به همراه سلسله تلاوت‌های آموزشی و راهنمای تقلید از سبک قاریان متقدم مصری و ایرانی و آموزش تخصصی قرائت  را در سه سطح پایه، تکمیلی، پیشرفته(حرفه‌ای) تعلیم می‌بینند.

این کلاس‌ها علاوه بر برگزاری در کانال‌های تلگرام، ایتا و سروش به نشانی madrese_telavat@، به صورت وب‌کلاس(آموزش آنلاین همراه با انتقال صوت و تصویر از طرفین و مشاهده استاد و شاگرد به صورت همزمان و زنده)، ارسال جزوات، دوره‌های آموزشی حضوری برای مؤسسات متقاضی(به صورت فردی و گروهی) و مساجد و تشکل‌های قرآنی و پایگاه‌های فرهنگی و ارگان‌های دولتی و خصوصی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09906370115 تماس بگیرند. همچنین در پایان این دوره گواهینامه از سوی مؤسسه با تأیید اداره نظارت و ارزشیابی امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اعطا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: