کد خبر: 3858498
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ در آیین اختتامیه مرحله نهایی مسابقات قرآن کارکنان پایور و دانشجویان نیروی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از 48 برگزیده این دوره تجلیل به عمل آمد.

ناوسروان جاسم مطور، مسئول دارالقرآن‌الکریم نیروی دریایی راهبردی ارتش در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: آیین اختتامیه مرحله نهایی سی و نهمین دوره مسابقات کارکنان پایور و دانشجویان نیروی راهبری ارتش جمهوری اسلامی، امروز، 29 آبا‌ن‌ماه با حضور امیردریادار حسین خانزاده، فرمانده نداجا و حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت‌الاسلام مظفری‌نژاد، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا و دیگر مسئولان و فرمانده‌هان نداجا برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات 103 نفر از کارکنان پایور و دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) نوشهر حضور داشتند، بیان کرد: در نهایت 48 منتخب موفق به راهیابی به مرحله سراسری مسابقات قرآن کارکنان پایور ودانشجویان ارتش شدند.
مطور اضافه کرد: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ 1، 3، 5، 10، 15، 20 و کل قرآن کریم، اذان و مفاهیم در دو سطح یک و دو برگزار شد.
مسئول دارالقرآن الکریم نیروی دریایی راهبردی ارتش بیان کرد: افزودن رشته حفظ یک جزء به بخش کارکنان پایور و همچنین برگزاری بخش روحانیون به صورت مجزا از جمله نوآوری‌های این دوره از مسابقات بوده است.
وی در ادامه با اشاره به برنامه‌هایی که در آستانه هفتم آذرماه، روز نیروی دریایی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: طی تدابیری که اتخاذ شده، محفل قرآنی و مسابقات قرآن در تمامی یگان‌ها و پایگاه‌های نداجا برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: