کد خبر: 3861360
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
گروه مسابقات ــ زمان و مکان برگزاری مرحله استانی چهاردهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

به گزارش ایکنا؛ دبیرخانه چهاردهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی که امسال به صورت فراگیر در استان‌های مختلف کشور اجرا می‌شود، زمان و مکان برگزاری مرحله استانی (بخش اول استان‌ها) در شهرهای مختلف را اعلام کرد.

بنابر این گزارش، مرحله استانی جشنواره چهاردهم، روز 12 آذرماه در استان خراسان جنوبی به نشانی بیرجند، طالقانی 13، مجمع قاریان و حافظان قرآن خراسان جنوبی، ساختمن قدیمی جهاد برگزار می‌شود. همچنین، این مرحله از جشنواره تلاوت‌های مجلسی 13 آذرماه در استان آذربایجان شرقی به نشانی مراغه، مسجد امامزاده سیدمحمد(ع) برگزار خواهد شد.

استان خوزستان نیز این مرحله از جشنواره را طی روز 13 آذرماه در محل مجمع قرآنی شهرستان شادگان واقع در حسینیه الزهرا(س) برپا خواهد کرد. این مرحله از جشنواره در استان اردبیل نیز، طی روز 14 آذرماه در محل مسجد معمار برگزار می‌شود.

این مرحله از جشنواره تلاوت‌های مجلسی روز 14 آذرماه در استان‌های اصفهان به میزبانی مسجد جامع فین کاشان و کرمان به میزبانی مسجد امام حسین(ع) کرمان (واقع در خیابان مهدیه این شهرستان) برگزار خواهد شد. استان همدان نیز طی روز 14 آذرماه این مرحله از جشنواره را در سالن همایش‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر واقع در میدان قائم این شهرستان (روبه‌روی دادگستری) برگزار می‌کند.

حسینیه شهدای شهرستان قائم‌شهر استان مازندران نیز طی روز 18 آذرماه میزبان مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی خواهد بود. همچنین، مسجد امام رضا(ع) واقع در خیابان بهزیستی شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی نیز طی روز 20 آذرماه برگزار خواهد کرد و مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی طی روز 20 آذرماه در محل شبستان مسجد امام حسن عسکری(ع) قم برپا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: