کد خبر: 3866990
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
گروه جلسات و محافل ــ جلسه آموزش عمومی قرائت قرآن قاری و مدرس کشورمان طی ایام هفته از شمال تا مرکز و جنوب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ جلسه آموزش روخوانی، روان‌خوانی و صوت و لحن با تدریس مجید خدایاری، مدرس و قاری ممتاز کشور، در چندین نقطه تهران برگزار می‌شود.

این جلسه روزهای شنبه در حسینیه حضرت اباالفضل(ع) در بلوار مرزداران، خیابان ناهید جنوبی، گلستان پنجم از ساعت 19 تا 22 برپا می‌شود که طی آن به آموزش صوت و لحن، نکات و قواعد تجویدی پرداخته می‌شود.

جلسه دیگر این مدرس قرآن که مسجد زید بازار یکشنبه‌ها از ساعت 18 تا 19:30 تشکیل می‌شود. این جلسه که قدمتی در حدود بیست سال دارد، به دلیل تعمیرات مسجد زید در مسجد ملک‌آباد چهارراه گلوبندک برگزار می‌شد و حدود شش‌ماه است که به مکان قبلی خود، یعنی مسجد زید بازار، جنب امامزاده زید(ع) بازگشته است.

 جلسات دیگر مجید خدایاری شنبه‌ها از ساعت 7 تا 8:30 در نمازخانه بیمارستان نجمیه ویژه پرسنل و عموم مردم با سابقه حدود یک سال‌و‌نیم، دوشنبه‌ها در مسجد سیدالشهدا(ع) خیابان 15خرداد، محله درخونگاه از ساعت 18 تا 21 و در نیمه نخست سال، پیش از اذان مغرب و عشا و سه‌شنبه‌ها در مؤسسه قرآنی پیروان امام حسن مجتبی(ع) واقع در سه‌راه افسریه، اول جاده امام رضا(ع)، جنب پاساژ اطمینان از ساعت 19 تا 21:30 به‌ طور ثابت در تمام ایام سال ویژه حافظان کل قرآن با محوریت آموزش قرائت تشکیل می‌شود.

بنابر گفته مجید خدایاری «جلسه آموزش روان‌خوانی و قرائت عمومی قرآن دیگرش جمعه‌ها از ساعت 8:30 تا 9:30 در حسینیه بنی‌فاطمه واقع در خیابان کارگر جنوبی، بالاتر از میدان قزوین، نبش خیابان ژیان‌پناه حدود دو سال است، برپا می‌شود».

کلاس آموزش عمومی قرائت قرآن نیز ظهر یکشنبه در دانشگاه بقیةالله(عج) برپا می‌شود که به دلیل اینکه دانشجویان فارغ‌التحصیل شده‌اند، این دوره تا جذب دانشجویان جدید و تصمیم‌گیری درباره برگزاری مجدد آن، برگزار نمی‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: