کد خبر: 3871797
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
گروه ادب ــ در آستانه برگزاری اختتامیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر، پویش اهدای کتاب به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان با اهدای کتاب‌های جشنواره شعر فجر راه‌اندازی شد.

به گزار ایکنا، مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی با اعلام خبر فوق گفت: به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، تصمیم گرفتم کتاب‌های رسیده به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را پس از پایان داوری، به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده اهدا کنم. در ضمن با هماهنگی‌های به عمل آمده، دبیرعلمی، اعضای هیئت علمی و داوران چهاردهمین جشنواره شعر فجر نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که با اهدای تعدادی از کتاب‌های خود در این پویش انسان‌دوستانه شرکت کنند. همچنین علاوه بر کتاب‌های جشنواره شعر فجر، کتاب‌های دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد نیز اهدا خواهد شد.

دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر با دعوت از اهالی فرهنگ، ادبیات و عموم مردم برای شرکت در این پویش گفت: هر چند می‌دانیم کتاب نیاز اولیه مردم سیل زده نیست، ولی هر کس در هر صنف و حوزه‌ای فعالیت می‌کند با هر قدمی که می‌تواند بردارد، باید به سیستان و بلوچستان و مناطق سیل‌زده‌اش توجه کند.

وی تةأکید کرد: از همه دغدغه‌مندان هم‌صنف و ادیب و البته مردم علاقه‌مند دعوت می‌کنم کتاب‌های خود را برای اهدا به مناطق سیل‌زده به نشانی تهران، بلوار کریم‌خان زند، خیابان سنایی، کوچه شهید اعرابی (۵)، شماره ۶، روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۰۰۸۰۶ داخلی ۱۰۹ تماس بگیرند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: