کد خبر: 3873024
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
گروه جامعه ــ مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تا ۱۰ بهمن‌ماه سال جاری، تمدید شد.

به گزارش ایکنا؛ مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی از سری برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با مضمون جلوه‌های فرهنگ رضوی تا ۱۰ بهمن ماه سال جاری، تمدید شد. 

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هفتمین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در فضای مجازی را با عنوان «امام رضا را دوست دارم» برگزار می‌کند.

این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، هم‌افزایی فعالان عرصه فضای مجازی در ترویج آموزه‌های دینی و اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا‌(ع) در جامعه، تجلیل از فعالان فضای مجازی در حوزه گسترش فرهنگ رضوی و تولید کنندگان آثار فاخر با رویکرد فرهنگ دینی و تولید محتوا با رویکرد ارزشی، دینی و انقلابی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

ارزش‌های اخلاقی(صداقت، امانتداری، کرامت انسان‌‌ها، حفظ آبروی افراد، رزق حلال و...) و ضد ارزش‌های اخلاقی‌(دروغ، خیانت در امانت، تهمت و افترا، حرام خواری و..) ، ارزش‌های اجتماعی (روابط اجتماعی، روابط خانوادگی، روابط با گروه دوستان، وقف، کار و تولید، مسئولیت‌پذیری، محیط زیست و...)، ارزش‌های حاکمیتی(اهداف نظام اسلامی، عدالت، رسیدگی به امور مردم، روابط متقابل مردم و مسئولان و...)، زیارت(زیارت عارفانه، خاطرات سفر زیارتی، دلنوشته‌های زیارت، واگویه‌های زیارت، زیبایی و معنویت حرم مطهر، شفاعت و...) ازجمله موضوعاتی است که می‌توان برای شرکت در جشنواره از آنها استفاده کرد.

برای اینکه موضوعات مناسبی تهیه شود علاقه‌مندان می‌توانند از منابعی مانند آموزه‌های قرآن کریم، احادیث اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) و سخنان و آثار بزرگان، صاحب‌نظران، اندیشمندان و هنرمندان برای تولید و انتشار آثار مناسب در شبکه‌های اجتماعی و  اپلیکیشن­‌های فرهنگی، هنری و رسانه­‌ای، استفاده کنند.

آثار منتشره در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن­‌های پرمخاطب فرهنگی، هنری و رسانه‌ای با هشتگ امام_رضا_را_دوست_دارم در قالب‌های عکس نوشته، متن، گرافیک و اینفوگرافی، ویدئو و نماهنگ(کلیپ)، پویانمایی(انیمیشن) و موشن‌گرافیک می­‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ٠٢٨٣٣٦٩١٤٠٤-٠٢٨٣٣٦٩١٤١٢ دبیرخانه جشنواره رضوی تماس گیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: