کد خبر: 3885555
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
عباس سلیمی:
پیشکسوت قرآنی کشور در پیام تبریک نوروزی خود با بیان اینکه «سالی که نکوست از بهارش پیداست»، سال جدید را سال بهاران در بهار نامید.

پیام نوروزی/ سلیمی/سال جدید سال بهاران در بهار است/ سالی که نکوست از بهارش پیداست

به گزارش ایکنا؛ خادم‌القرآن عباس سلیمی، پیشکسوت قرآنی کشور در پیام ویدیویی خود به مناسبت آغاز سال 99 اظهار کرد: «چه به جا فرموده‌اند که «سالی که نکوست از بهارش پیداست» بهاری که در سال جدید با اراده خداوند بزرگ مقرون به مناسبت‌های فرخنده و پربرکتی شده است. مبعث نورانی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، میلاد پربرکت ستارگان درخشان آسمان امام و ولایت به ویژه خجسته میلاد حضرت بقیة‌الله ‌الاعظم (ارواحنا لتراب مقمه الفدا) لنگر زمین و آسمان و تک‌سوار عدالت‌گستر و بالأخره ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، ماه بهار قرآن و ماه استجابت دعا و در حقیقت بهاران و در بهاران. بهاران در بهاران بر شما عزیزان و قرآنیان سرافراز مبارک باد.

در عین وجود بلاها و گرفتاری‌ها و مشکلات فراوان در دوره و زمانه ما، از این حقیقت نباید غافل شد که هر روز که خورشید عالم‌تاب طلوع می‌کند، یک روز به ظهور موفور السرور حضرت مهدی زهرا(س) نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم. پس همواره باید از امید سخن گفت. لذا در این ایام فرخنده و مبارک، ضمن عزض تبریک و تهنیت حلول سال نو به حضور شما مردم عزیز و بزرگوار و امت سرافراز قرآنی، با قلبی مالامال از امید دست نیاز به سوی خالق بی‌نیاز برآورده و حضرتش را به آبروی پیامبر خاتم(ص)، به حرمت خاندان پیامبر(ص)، به عظمت قرآن کریم و به حرمت ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و استجابت دعا، سوگند داده و از درگاه او تقاضا داریم تا سال جدید را سال ظهور پرسرور حضرت مهدی (ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) قرار دهد تا از رهگذر حضور و ظهور آن امام دادگستر، شاهد برقرای صلح و امنیت و آرامش در سرتاسر جهان باشیم؛ زیرا که از رهگذر ظهور پرسرور آن امام بزرگوار شاهد نابودی ستمگران تاریخ، حاکمیت دین خدا، حلاوت توحید و بندگی در سرتاسر جهان، رفع ظلم و مشکلات از بلاد مسلمین و سرتاسر جهان و حاکمیت احکام خدا و قرآن در جهان خواهیم بود. ان‌شاءالله».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: