کد خبر: 3893378
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
مجید فراهانی:

پیگیر شکایت مدیریت شهری از سحر قریشی هستم / لزوم عذرخواهی از پاکبانان و مردم

عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از پیگیری شکایت مدیریت شهری از بازیگر سینما خبر داد.

به گزارش ایکنا، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در واکنش به انتشار کلیپی از سحر قریشی، بازیگر سینما، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نوشت: برخورد توهین‌آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری قابل پذیرش نیست و در صورت عدم برخورد مناسب بیم آن می‌رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل شود.

وی در شرح آنچه در این کلیپ گذشته است، افزود: «روز گذشته در ویدئوی توزیع شده در فضای مجازی، بازیگر تلویزیون و سینما، سحر قریشی با خنده و مضحکه کنار رفتگری می‌رود و با تمسخر به دوستانش می‌گوید لباسم را با او ست کرده‌ام و وقتی رفتگر بی‌نوا به او واکنش نشان می‌دهد با حالتی توهین آمیز به آن دیگری رفیقش می‌گوید «همین مانده بود که فقط این به ما بگوید برو..».

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: پاکبانان و‌ کارگران امروز با حداقل حقوق و مزایا بیشترین زحمت را برای رفت‌و‌روب و تمیزی شهر و بوستان‌ها می‌کشند و حداقل انتظار برخورد محترمانه و قدرشناسانه با این فداکاری‌ها داریم.

فراهانی تأکید کرد: لذا در صورت عدم عذرخواهی رسمی خانم سحر قریشی، به عنوان نماینده مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم بود تا خدای ناکرده اینگونه رفتار‌های ناپسند تبدیل به هنجار جامعه نگردد.
 
 
پیگیر شکایت مدیریت شهری از سحر قریشی خواهم بود/ لزوم عذرخواهی رسمی بازیگر سینما از پاکبانان و مردم
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha