کد خبر: 3900361
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
پاسخ شهید سردار قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران به نامه فرمانده گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی(حماس) و تأکید وی بر حمایت ایران اسلامی از فلسطین در رسانه‌های منطقه و در آستانه روز جهانی قدس بازتاب داشت.

آخرین نامه سردار سلیمانی به فرمانده القسام : ایران اسلامی فلسطین را تنها نخواهد گذاشت (عمومی)به گزارش پایگاه ایکنا به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار سلیمانی در این نامه که مدتی پیش از شهادت نگاشته بود،‌ آورده است: دفاع از فلسطین مایه شرف و عزت ماست و ما در برابر هیچ متاعی در دنیا، از این وظیفه دینی شانه خالی نخواهیم کرد.

شهید سلیمانی در این نامه به فرمانده این گروه برجسته فلسطینی، ملت فلسطین را ملتی شجاع و مظلوم توصیف و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه آنان و نیز محاصره غزه را محکوم کرد.

فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) را نیز مبارزی مقاوم و هوادارانش را یارانی وفادار خواند و بر استقامت و جهاد تأکید کرده است.

وی در نامه خود به فرمانده گردان‌های القسام در عین حال به فلسطینی‌ها اطمینان داده است که ایران اسلامی، فلسطین و قبله نخست مسلمانان را با وجود فشارها و تحریم‌های شدید، تنها نخواهد گذاشت.

شهید سلیمانی یادآور شده است که دفاع از فلسطین مصداق حقیقی دفاع از اسلام و قرآن است و کسی که ندای شما (مردم فلسطین) را بشنود و یاری‌تان نکند، مسلمان نیست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: