کد خبر: 3900960
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
در راستای استقبال مخاطبان پر شمار برنامه «صبح جمعه با شما» از اجرای زنده این برنامه در ایام نوروز، گروه صبح جمعه تصمیم دارد ویژه برنامه عید فطر خود را نیز به صورت زنده و با حضور تعدادی از هنرمندان این برنامه در استودیو پخش رادیو ایران اجرا کند.

به گزارش ایکنا، به نقل از شبکه رادیوی ایران، ساجد قدوسیان، تهیه‌کننده و سردبیر برنامه صبح جمعه با شما ضمن اعلام این خبر افزود: در روز عید سعید فطر که طبق اعلام یکشنبه، چهارم خرداد خواهد بود با دست پر ویژه برنامه صبح عید با شما را تقدیم مخاطبان می‌کنیم.

داود منفرد، بازیگر نقش شنگول که از پر طرفدار‌های برنامه است در این روز به صورت زنده همراه ماست و حمید پارسا از نویسندگان برنامه هم در استودیو حضور دارد.

در ایام نوروز برای اجرای برنامه از زوج نسیم رفیعی و محمدرضا لبیب استفاده کرده بودیم که بسیار مورد اقبال مخاطبان قرار گرفت بنابراین در ویژه برنامه عید فطر نیز مخاطبان منتظر اجرای همین دو باشند.

نمایش‌های جذاب، طنزآهنگ‌های شنیدنی، نقد طنازانه اخبار روز از دیگر بخش‌های برنامه است. ضمناً مخاطبان می‌توانند در طول برنامه به صورت تلفنی و پیامکی با برنامه در ارتباط باشند.

«صبح عید با شما» ویژه برنامه گروه صبح جمعه با شما در روز عید سعید فطر به تهیه کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از ساعت ۹ و به مدت ۱۵۰ دقیقه روی آنتن رادیو ایران می‌رود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: