کد خبر: 3902427
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
انتشارات انقلاب اسلامی در آستانه نیمه خرداد و سالروز رحلت جانگداز امام خمینی(ره)، مجموعه شش جلدی «ره، رهرو، رهبر» را منتشر کرد.

انتشار مجموعه ۶ جلدی «ره، رهرو، رهبر» در آستانه نیمه خردادبه گزارش ایکنا به نقل از انتشارات انقلاب اسلامی؛ در آستانه روز‌های چهاردهم و پانزدهم خردادماه که مصادف با وقایع تاریخی بزرگ و منقلب‌کننده‌ای بود، انتشارات انقلاب اسلامی مجموعه ۶ جلدی «ره، رهرو، رهبر» مشتمل بر بیانات و مکتوبات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را در ۶ موضوع گوناگون گردآوری و منتشر کرد.

در واقع این مجموعه حاصل همان کتاب مرجع «ره، رهرو، رهبر» است که شامل بیانات و مکتوبات معظم‌له در این عرصه تا سال ۱۳۹۱ بود و به صورت سیر تاریخی و بدون دسته‌بندی موضوعی در سال ۱۳۹۴ منتشر شد.

به عبارت دیگر مجموعه ۶ جلدی حاضر، علاوه بر اینکه مطالب موجود در کتاب مرجع «ره، رهرو، رهبر» را دسته‌بندی کرده و به صورت مجزا ارائه داده، مطالب آن نیز به میزان ۶ سال به‌روزرسانی شده است.

«دروس و وصایای امام خمینی، موانع»، «انحرافات و دشمنی‌ها با امام(ره) و خط امام(ره)»، «خدمات، برکات و آثار وجودی امام خمینی(ره)»، «امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی»، «خط امام(ره)» و «شخصیت امام خمینی(قدس‌سره)» عناوین مجموعه شش جلدی «ره، رهرو، رهبر» هستند.

علاقه‌مندان برای تهیه این مجموعه اینجا را کلیک کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: