کد خبر: 3907810
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
توسط شهرداری منطقه 13 تهران صورت گرفت؛
شهردار منطقه ۱۳ تهران از اعزام کاروان جهیزیه برای نوعروسان خبر داد و گفت: همزمان با دهه کرامت، ۵۰ نوعروس نیازمند صاحب جهیزیه کامل شدند.
اهدای جهیزیه به نوعروسان شرق پایتخت در دهه کرامتبه گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، مرتضی رحمان‌زاده، شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری این منطقه، گفت: در برنامه‌های منطقه رسیدگی به نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت را همواره مورد توجه قرار داده‌ایم که یکی از این ویژه‌برنامه‌ها، تهیه جهیزیه نوعروسان است.

وی افزود: نوعروسان نیازمند منطقه از طریق معتمدین محلات شناسایی شده و با کمک سرای محله پیروزی و خیرین فعال، جهیزیه‌ها به این خانواده‌ها تحویل می‌شود.

شهردار منطقه ۱۳ تصریح کرد: کالاهای تهیه شده برای جهیزیه شامل ۱۵ کالای اساسی از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، فرش، سرویس قابلمه و چینی، سرویس وسایل آشپزخانه و... در قالب کاروان جهیزیه به نوعروسان تقدیم می‌شود.

رحمان‌زاده یادآور شد: کاهش محرومیت‌ها و رسیدگی به اقشار نیازمند در اولویت فعالیت‌های اجتماعی است و توجه به محرومان و نیازمندان جامعه، ایتام و خانواده‌های کم‌بضاعت همواره در دستور کار قرار دارد.

حسین رشیدی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: