کد خبر: 3914002
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
سی دی کتاب گویای «کشتی پهلو گرفته» از تازه‌ترین تولیدات انتشارات کتاب نیستان است. این کتاب گویا با صدای سیدمهدی شجاعی روانه بازار شد.

«کشتی پهلو گرفته» به صدا درآمدبه گزارش ایکنا به نقل از انتشارات کتاب نیستان؛ «کشتی پهلو گرفته» از آثار کلاسیک ادبی و دینی سال‌های پس از انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. اثری که نام و آوازه بسیاری برای سیدمهدی شجاعی به ارمغان آورد و البته خود کتاب نیز طی چند دهه و در میان نسل‌های مختلف مخاطبانش در زمره آثار پرفروش و پرمخاطب به شمار رفته و می‌رود.

این کتاب که تاکنون نزدیک به ۷۰۰ هزار نسخه از آن در ۵۵ نوبت انتشار به فروش رسیده است، روایتی است از مصائبی که بر حضرت فاطمه زهرا(س) در سال‌های پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) رفته است.

کتاب ضمن مروری بر نقاط عطف حیات حضرت فاطمه زهرا(س) در روایت مصائب زندگی ایشان از زبان اطرافیانشان و نیز شخص خودشان استفاده کرده است که این مساله به جذابیت اثر بسیار افزوده است.

کشتی پهلو گرفته از ۱۴ فصل تشکیل یافته و راوی اول شخص در هر کدام از فصول، یکی از وابستگان حضرت فاطمه(س) هستند؛ فصل اول حضرت رسول، فصل دوم حضرت خدیجه(س)، فصل سوم خود حضرت زهرا(س)، فصل چهارم حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، فصل پنجم امام حسن(ع)، فصل ششم امام حسین(ع)، فصل هفتم مجدداً حضرت زهر(س)، فصل هشتم حضرت زینب(س)، فصل نهم فضّه، فصل دهم حضرت ام کلثوم(س)، فصل یازدهم اسماء، فصل دوازدهم برای بار سوم حضرت فاطمه(س)، فصل سیزدهم مجدداً حضرت امیر(ع) و فصل چهاردهم آسمان راوی کتاب می‌شوند.

سیدمهدی شجاعی نویسنده این کتاب، در کنار نویسندگی به کار کارگردانی، نمایشنامه نویسی و ادبیات دراماتیک نیز پرداخته است. مجلات صحیفه، رشد جوان، نیستان در زمره آثاری است که شجاعی مسئولیتی در آن‌ها بعهده داشته است و در کنار آن تاکنون حدود صد و بیست کتاب از وی منتشر شده که برخی از آن‌ها به زبان‌های دیگر ترجمه شده‌اند.

همچنین، سی دی کتاب گویای «کشتی پهلو گرفته» از تازه‌ترین تولیدات انتشارات کتاب نیستان است. این کتاب گویا با صدای سیدمهدی شجاعی و با قیمت ۳۲ هزار تومان منتشر شده است و حجمی قریب ۷ ساعت را شامل می‌شود و برای علاقه‌مندان به آثار شجاعی ترکیبی جذاب از متن و صدای او را فراهم کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: