کد خبر: 3914101
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
دوره تربیت مربی قرآن برای آموزش به کودکان و نوجوانان با همکاری فرهنگ‌سرای شهید سلیمانی با مؤسسه قرآنی راه بهشت قم برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، شانزدهمین دوره تربیت مربی قرآن ویژه آموزش به کودکان و نوجوانان با مشارکت مؤسسه قرآنی راه بهشت استان قم با همکاری معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه و به همت فرهنگ‌سرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

نیره سورانی، مدیر دارالقرآن شهید ابومهدی المهندس یکی از مراکز وابسته به فرهنگ‌سرای شهید سلیمانی گفت: مقرر شد این دوره به صورت حضوری در ایام تابستان برگزار شود، اما به دلیل وضعیت کرونا، امکان برگزاری حضوری نیست و فعلا در حال ثبت‌ نام از بانوان و آقایان علاقه‌مند هستیم و پس از تکمیل ظرفیت دوره به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این دوره به دلیل فضای کارگاهی و نمایش فیلم و ارائه سایر سرفصل‌ها نیاز هست تا به صورت حضوری برگزار شود، تصریح کرد: این دوره در قالب هفت سطح (از مقدماتی تا تخصصی) و هر دوره حدود 25 ساعت آموزشی برگزار می‌شود. همچنین در پایان هر دوره برای شرکت‌کنندگان گواهینامه از سوی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه صادر می‌شود.

بیان ساختار سوره‌ها، آموزش جامع قرآن (قرائت، تدبر و حفظ) اصول آموزش تدبری قرآن به کودکان، مهارت اجرای شعر، سرگرمی و مسابقات، برش کاغذ، اوریگامی، خلاقیت و اجرای نمایش و قصه‌گویی و مهارت کلاس‌داری و روش تدریس ویژه گروه سنی 7 تا 14 سال از جمله موضوعات این دوره است.

این دوره ویژه عموم بانوان و آقایان برپا خواهد شد و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند با شماره‌ 66323073 تماس بگیرند.

فرهنگ‌سرای سردار سپهبد شهید سلیمانی(بهاران سابق) در منطقه 17 شهرداری تهران واقع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: