کد خبر: 3914183
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
دفتر پژوهش و آموزش براساس نیاز‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پژوهشگران را به مشارکت در طرح‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ فراخواند.

فراخوان طرح‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دومین فراخوان دوسالانه نهاد به منظور حل مسائل پژوهشی کتابخانه‌های عمومی از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد منتشر شد.

در این فراخوان از شخصیت‌های حقوقی (دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و ...) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران دانشگاهی و منفرد) در دامنه‌های موضوعی و رشته‌های تخصصی: علم اطلاعات و دانش‌شناسی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و سیاست‌گذاری عمومی، علوم مالی و اقتصادی، مدیریت و کارآفرینی، مهندسی (عمران، شهرسازی، تأسیسات، صنایع، رایانه و فناوری اطلاعات)، مطالعات علم و فناوری (علوم محض، تاریخ و فلسفه و سیاست‌گذاری و ترویج علم وفناوری)، هنر و معماری دعوت شده است پیشنهاده‌های خود را در انطباق با درخواست‌نامه‌های (RFP) اعلام‌شده تا دهم مهرماه ۱۳۹۹ تنظیم نموده، از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور» ارسال کنند.

بنا براین اطلاعیه، انتشار ۱۲ درخواست‌نامه این فراخوان در دو مرحله (۱۱ مرداد: هشت درخواست‌نامه؛ ۲۰ مرداد: چهار درخواست‌نامه) انجام می‌شود.

همچنین از آنجا که زمان ثبت طرح‌های پژوهشی در سامانه ملی سمات و دریافت شناسه رهگیری و انعقاد قرارداد، محدود و تعریف ‌شده است، مهلت ارسال پیشنهاده تمدید نخواهد شد و پنجم آبان، زمان اعلام نتایج داوری پیشنهاده‌ها خواهد بود.

یادآور می‌شود؛ کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و مجریان طرح‌های پژوهشی جاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور نمی‌توانند در این فراخوان شرکت کنند و مشارکت و تداوم همکاری ایشان از طریق (شبکه متخصصان کتابخانه عمومی) و فراخوان‌های آتی امید می‌رود.

همچنین، متن کامل فراخوان و فایل درخواست‌نامه‌ها از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور» به نشانی http://rpm.iranpl.ir قابل مشاهده و دسترسی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: