کد خبر: 3927722
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
براساس اطلاعیه شماره ۷ ستاد مرکزی اربعین، انجام هرگونه راهپیمایی و پیاده‌روی به سمت بارگاه امام رضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به مناسبت اربعین حسینی(ع) ممنوع و قرائت زیارت اربعین با اولویت قرائت در منازل برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، ستاد مرکزی اربعین هفتمین اطلاعیه خود را در خصوص اربعین سال جاری منتشر کرد.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الحسین مصباح الهدی و سفینةالنجاة

با عرض تسلیت اربعین حسینی(ع) و شهدای عاشورایی و با قدردانی از همکاری مردم ولایتمدار و عزیز با این ستاد به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند:

پیرو اطلاعیه‌های صادره و در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، انجام هرگونه راهپیمایی و پیاده‌روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به مناسبت اربعین حسینی(ع) ممنوع است و قرائت زیارت اربعین با اولویت قرائت در منازل یا منطبق با شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی در اماکن سرباز و در روز اربعین برگزار خواهد شد.

لذا از تمامی عاشقان و دلدادگان حسینی(ع) دعوت می‌شود با رعایت این مهم، این ستاد را در مدیریت و ممانعت از شیوع بیماری کرونا یاری کرده و قانونمندی خود را بیش از پیش به منصه ظهور برسانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: