کد خبر: 3927793
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع)، پویش «هدیه قرآنی به امام حسین(ع)» به همت شورای قرآنی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین و رادیو اربعین شروع شد.

سیدمحمد موجانی، دبیر شورای قرآن کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در گفت‌و‌گو با ایکنا گفت: شورای قرآنی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین و رادیو اربعین، پویش تلاوت قرآن کریم هدیه به امام حسین(ع) را به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) و با هشتک «#هدیه قرآنی به_امام _حسین(ع)» آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه این پویش با هدف هدیه ثواب تلاوت قرآن به امام حسین(ع) در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم حضور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین‌(ع) در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، این پویش به صورت مجازی با انتخاب و تلاوت صفحات قرآن کریم، از روز گذشته 15 مهر‌ماه آغاز و تا روز اربعین حسینی ادامه دارد.

موجانی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با تلاوت هر یک از صفحات قرآن کریم و ارسال شماره صفحه به سامانه پیامکی ستاد اربعین به شماره 3000975000090 یا رادیو اربعین به شماره پیامک 30000955 در این پویش مشارکت کنند و شاهد ختم میلیونی کل قرآن کریم باشیم.

وی در پایان گفت: شورای قرآن کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و رادیو اربعین در شرایط کنونی کشور، همه برنامه‌های فرهنگی و محافل قرآنی را در فضای مجازی برگزار و همچنین ویژه برنامه‌های یادبود سرداران مقاومت و شهدا، حاج شهید سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را اجرا می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: