کد خبر: 3931612
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
در بیانیه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا آمده است؛
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، در محکومیت اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) بیانیه‌ای را صادر و اعلام کرد:‌ دامن زدن به اسلام هراسی و ایجاد گروه‌های تکفیری برای تفرقه‌افکنی، شگرد همیشگی سردمداران نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل است.

به گزارش ایکنا، سیدعلیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، در محکومیت اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) بیانه‌ای را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است.
 
«در روز‌های اخیر حادثه بی شرمانه توهین به مقام قدسی حضرت ختمی مرتبت رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) در کشور فرانسه و حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهوری این کشور از این اقدام موهن و زشت قلب همه‌ انسان‌های آزادیخواه و موحد را جریحه دار نموده است.

چگونه است که پارلمان فرانسه انتقاد از رژیم جعلی صهیونیستی را ممنوع و انتشار دهندگان آن را مثل روژه گارودی را به زندان می‌اندازد، اما توهین به پیامبر قریب به دو میلیارد مسلمان را مجاز و آزادی بیان می‌داند.

بی‌تردید رفتار‌های دوگانه دولت‌های غربی خصوصا دولت مدعی دمکراسی و آزادی فرانسه در این زمینه‌ها فضا را برای افراد جسور و جاهل و نژاد پرست برای توهین به مقدسات و ادیان الهی مهیا می‌سازد و در نتیجه منجر به رفتار‌های خشونت آمیز و ناپسند می‌گردد.

دامن زدن به اسلام هراسی و ایجاد گروه‌های تکفیری برای تفرقه‌افکنی، شگرد همیشگی سردمداران نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل می‌باشد.

دشمنی سران کفر با پیام توحیدی و حیات بخش اسلام سابقه دیرینه دارد و آنان برای پوشاندن ضعف و حقارت خود از شیوه نخ نما شده تمسخر استفاده می‌کنند و این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که دولت مردان فرانسوی تحت سیطره خود در آورده و چنین رفتار‌هایی که به بهانه آزادی بیان انجام شده، خود بزرگترین ظلم به آزادی بیان می‌باشد.

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همانند سایر مجاهدان و دلدادگان پیامبر گرامی اسلام(ص) و خیل عظیم دین داران در جوامع بشری به ویژه جهان اسلام این اقدام وقیحانه و بی شرمانه دولت فرانسه را محکوم نموده و برای حراست از اهداف و آرمان‌های پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و برای به رخ کشیدن ظرفیت‌های قدرتمند جهان اسلام برای مقابله با هتاکی ادیان و اسلام هراسان و توهین به پیامبر خوبی‌ها و مقدسات ضمن محکومیت شدید این اقدام موهن رئیس جمهور هتاک فرانسه آمادگی همه جانبه خود را برای نشان دادن چهره رحمانی اسلام و معرفی ابعاد ممتاز و شخصیتی پیامبر رحمت و مهربانی مسلمانان اعلام می‌نماید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
سیدعلیرضا ادیانی»
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: