کد خبر: 3937173
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
در پیام اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی به مناسبت هفته بسیج آمده است؛
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت به مناسبت آغاز هفته بسیج طی پیامی بر ژرف‌اندیشی، هوشمندی و درایت حضرت امام خمینی(ره) در صدور فرمان تاریخی، مبنی بر تشکیل بسیج در حساس‌ترین مقطع و آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد.

به گزارش ایکنا، اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت به مناسبت آغاز هفته بسیج بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است؛

«اخلاص و معنویت بسیجی و ارتباط با خدا، در بسیجی یک خصوصیت عمده است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

پنجم آذرماه یکی از پرافتخارترین ایام شکوهمند انقلاب اسلامی است که تداعی‌گر ژرف‌اندیشی، هوشمندی و درایت حضرت امام خمینی(ره) در صدور فرمان تاریخی، مبنی بر تشکیل بسیج و ارتش 20 میلیونی در حساس‌ترین مقطع و آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

شکل‌گیری این نهاد مقدس در سایه تدابیر ارزشمند حضرت امام(ره) و تداوم آن در راستای منویات مقام معظم رهبری یکی از برکات و دستاوردهای ماندگار انقلاب اسلامی است.

بسیج برخاسته از متن مردم و با هدف صیانت از آرمان‌های نظام مقدس در طول حیات طیبه خود با تربیت جوانان مؤمن و متعهد و در عین حال متخصص، توانست با ایفای نقش کم‌نظیر خود در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش سرافراز و قهرمان علاوه بر هشت سال دفاع جانانه از مرزهای کشور و خنثی‌سازی توطئه‌های متعدد استکبار جهانی و مرتجعین خودفروخته، در مددرسانی  به مظلومان منطقه و دفع توطئه‌های معاندین و فریب‌خوردگان به ویژه گروه مضمحل شده داعش و پس از آن در مددرسانی به مردم سرافراز کشورمان در حادثه کرونا و همگامی با مدافعان سلامت نیز کارنامه درخشانی را از خود به جای گذارد.

اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در آستانه اولین سالگرد شهادت یکی از مؤثرترین فرماندهان شکل‌گیری این نهاد، یعنی سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این مناسبت تاریخی به همه بسیجیان برای یکایک بسیجیان مخلص و خدمتگزاران از خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون مسئلت می‌کند.

اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت (با ساختاری منسجم متشکل از 3200 مؤسسه قرآنی) از این فرصت گرانسنگ استفاده کرده، آمادگی خود را برای تعاملی سازنده و بسیجی ملی، جهت تحقق تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در امر توسعه فرهنگ قرآنی و علی‌الخصوص تربیت 10 میلیون حافظ قرآن و در کشور عزیزمان به منصه ظهور رساند».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: