کد خبر: 3937213
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
به پیشنهاد رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان و حکم رئیس جهاددانشگاهی انجام گرفت؛
حکم ریاست مرکز رشد و شکوفایی فناوری‏‌ها و هنر قرآنی وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برای سیدنعیم اورازانی صادر و ابلاغ شد.

به گزارش ایکنا، به پیشنهاد محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و تأیید سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی، حکم ریاست مرکز رشد و شکوفایی فناوری‏‌ها و هنر قرآنی برای سیدنعیم اورازانی صادر و ابلاغ شد.

یادآوری می‌شود؛ مرکز رشد و شکوفایی فناوری‏‌ها و هنر قرآنی یک مرکز رشد تخصصی با تمرکز بر توسعه کسب‏ و کارهای قرآنی، دینی و فرهنگی است. این مرکز، به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور ایجاد شده که به عنوان سازمانی پیشرو و پژوهش محور، توسعه و ترویج فرهنگ و علوم قرآنی در بین دانشگاهیان کشور را وظیفه اصلی خویش تعریف کرده است.

مرکز رشد فناوری‏‌ها و هنر قرآنی، مجموعه‏‌ای است تحت مدیریت متخصصان حرفه‌ای که با ارائه خدمات حمایتی پیوسته و قابل دسترسی و ارائه مشاور‌ه‌های لازم، زمینه ایجاد و رشد کسب‏ و کارهای قرآنی و فرهنگی را مهیا می‌کند. این مرکز تلاش دارد تا حلقه مفقوده تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی سازمان‌های علمی و فرهنگی در زمینه فناوری‌های فرهنگی، دینی و هنر اسلامی ـ ایرانی باشد. فضای مرکز رشد فناوری‏‌ها و هنر قرآنی به مساحت 330 متر مربع در طبقه اول از یک ساختمان مجزا قرار دارد. علاوه بر این فضا، بخشی از ساختمان مرکزی فعالیت‌های قرآنی (روبروی مرکز رشد) برای ارائه خدمات تخصصی به واحدهای فناوری در اختیار مرکز رشد قرار داده شده است.

این مرکز با گردهم‌‏آوری استعدادهای نوآور و خلاق و همچنین فناوری مورد نیاز در جهت تحقیق و توسعه مبتنی بر قابلیت‏‌های قرآنی و فرهنگی، پیشروترین مرکزی است که بستری مناسب برای برخورداری و بهره بردن از فوائد این حوزه فراهم کرده است. استقرار در این مرکز، یکی از مزیت‌های اصلی مخاطبین مرکز رشد در راه رسیدن به موفقیت است چراکه جایگاه ممتازی در میان مراکز رشد فرهنگی و هنری منطقه دارد. این مرکز، بزرگترین شبکه متخصصان فعال در حوزه‏ کسب‏ و کارهای مرتبط با قرآن کریم در کشور را داراست و دارای شرایط مناسب جهت عرضه محصولات واحدهای حمایت شده در حوزه کشورهای مسلمان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: