کد خبر: 3937581
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با همکاری سازمان انتقال خون این استان، در قالب عملیات حاج قاسم سلیمانی، پویش اهدای خون به نیابت از این سردار آسمانی را از ۱۳ آبان تا ۱۳ دی‌ماه اجرایی می‌کند.

به گزارش ایکنا؛ سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری سازمان انتقال خون استان تهران در قالب عملیات حاج قاسم سلیمانی، پویش اهدای خون به نیابت از این سردار آسمانی را از ۱۳ آبان تا ۱۳ دی‌ماه اجرایی می‌کند.

در این پویش از تمامی مؤسسات و خانه‌های قرآنی، مداحان، سخنرانان، قاریان و شعرای آیینی خواسته شده تا برای کمک به درمان بیماران خون اهدا کنند و افراد بهبود یافته از بیماری کرونا نیز می‌توانند برای درمان این بیماران، پلاسمای خون خود را اهدا کنند.

براساس اعلام سازمان انتقال خون، اهدای خون در ماه محرم و صفر امسال ۶ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و در ماه محرم و صفر، سازمان انتقال خون استان تهران علاوه بر ۱۲ پایگاه مستمر خود، ۱۰ پایگاه ویژه نیز کنار هیئت‌های مطرح راه‌اندازی کرد که با استقبال هیئتی‌ها مواجه شد.
 
سازمان انتقال خون چندی پیش اعلام کرد، در پی استقبال مردم، بانک خون به حالت عادی بازگشته اما از مردم می‌خواهیم تا اهدای خون خود را ادامه دهند تا در آینده نیز با مشکل مواجه نشویم و خون لازم برای درمان بیماران و پلاسمای لازم برای درمان بیماران کرونایی موجود باشد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: