کد خبر: 3961748
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
ویژه‌برنامه تحویل سال 1400 شبکه سلامت یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های سیما معرفی شد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما از برنامه‌های نوروزی سیما در هفته اول فروردین حاکی از آن است که برنامه «حول حالنا» شبکه سلامت با 4/16 درصد مخاطب توانست رضایت 7/80 درصدی آنها را در حد زیاد کسب کند و در رتبه پنجم در میان برنامه‌های سیما در نوروز 1400 قرار گیرد.

ویژه برنامه حول حالنا با هدف قدردانی از مدافعین سلامت کشور با اجرای آرش ظلی‌پور و به تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین پورفاضلی، سردبیری مهدی حاجی‌میرآقا و کارگردان هنری حسن نظری تحویل سال 1400 از شبکه سلامت سیما به مدت ۷ ساعت پخش شد که میزبان بزرگان جامعه پزشکی، خانواده شهدای سلامت، کارشناسان اورژانس کشور، پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان شریعتی، جمعی از شاعران و طنزپردازان بود.

از بخش‌های متفاوت این برنامه می‌توان به اجرای گروه‌های موسیقیایی جنوبی، ترکی، گیلانی، عربی، خراسانی، مسابقه طنز شهروند و مافیا با اجرای ابوطالب حسینی و همراهی جمعی از استنداپ کمدین‌ها، گزارش مردمی اشاره کرد.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما، برنامه‌های «عصر جدید» شبکه سه، «فرمول یک» شبکه یک، «سلام» شبکه قرآن و «نوروزترین نوروز» شبکه پنج (تهران) که از ویژه برنامه‌های تحویل سال 1400 بودند، در این نظرسنجی به ترتیب در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: