کد خبر: 3965156
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
رئیس سازمان عقیدتی ــ سیاسی ناجا با انتشار پیامی فرارسیدن روز ارتش را به فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی ناجا با انتشار پیامی، فرارسیدن روز ارتش را به فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

«29 فروردین در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یادآور یکی از وقایع تأثیرگذار کشور است که طی آن در مقطعی که عناصر ضد انقلاب و فتنه‌جو سودای انحلال ارتش را در سر می‌پروراند، معمار کبیر انقلاب با دوراندیشی و بصیرت الهی در برابر این توطئه خطرناک ایستادگی کرده و ضمن حفظ و تقویت ارتش انقلابی، بار دیگر دشمن را در رسیدن به نقشه‌های شوم خود ناکام گذاشت.

نگاهی گذرا به بیش از چهار دهه از تاریخ پربرکت حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کافی است تا امروز ثمرات و برکات وجود چنین نیرویی را درک کرده و خداوند متعال را به سبب آن شاکر باشیم.

نقش بی‌بدیل و اثرگذار ارتش در سال‌های نخستین انقلاب و فداکاری‌ها و نقش‌آفرینی‌ها و دلاوری‌های نیروهای قهرمان ارتش همچون سپهبد شهید صیاد شیرازی و سرلشکر شهید بابایی و ... در دوران دفاع مقدس و حفظ تمامیت ارضی و حراست از مرزها و همچنین، در دفاع از حرم آل‌الله و بسیاری از عملیات، مردم‌یاری و کمک به سازندگی و آبادانی کشور و مناطق آسیب‌دیده از حوادث طبیعی، نشان افتخار زرینی بر سینه این نیروی مکتبی و الهی است.

پیشرفت‌های شگرف و دستاوردهای ارتش در سال‌های اخیر در حوزه‌های دفاعی و رزمی متناسب با تهدیدات دشمن، نماد خودباوری ملی و قدرت بازدارندگی است. صلابت و عظمت خیره کننده امروز جمهوری اسلامی ایران و موقعیت ممتاز و قدرت تأثیرگذاری منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آن مرهون وحدت و هم‌افزایی نیروهای مسلح انقلابی و ولایتمدار و مقتدر بوده و بدون شک تصویری شکوهمند و آرمانی در راه تثبیت نظام مقدس بوده و باعث عصبانیت و کینه‌توزی دشمنان است.

سازمان عقیدتی ــ سیاسی ناجا ضمن گرامیداشت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام آجا و تبریک این روز به آحاد کارکنان ارتش، تردیدی ندارد که همه نیروهای مسلح مؤمن و شجاع تحت هدایت فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز تصویری مثال‌زدنی در دفاع از آرمان‌های انقلاب از خود نشان داده و در راه تثبیت و تداوم انقلاب تا پای جان ایستاده‎‌اند».

سیدعلیرضا ادیانی

رئیس سازمان عقیدتی ــ سیاسی ناجا

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: