کد خبر: 3997583
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای (۳MT) به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی سه‌شنبه سی‌‏ام شهریور برگزار می‌شود.

مرحله نیمه‌نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مرحله مقدماتی پنجمین دوره از مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای در ۱۳ استان و ۱۶ واحد جهاددانشگاهی شامل آذربایجان غربی، البرز، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، اصفهان(دانشگاه صنعتی اصفهان)، قزوین، کردستان، استان مرکزی، همدان، یزد دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

براساس اعلام دبیرخانه این مسابقات، از مجموع ۳۲۲ شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی ۳۱ نفر برگزیده شدند که این افراد در مرحله نیمه‌نهایی رقابت خواهند کرد.

یادآور می‌شود، این مسابقات پیش از شیوع کرونا به صورت حضوری برگزار می‌شد که طی آن شرکت‌کنندگان در سه دقیقه به ارائه پایان‌نامه‌های خود می‌پرداختند. با توجه به محدودیت‌های کرونایی امسال نیز مانند سال گذشته مرحله نیمه‌نهایی به صورت مجازی برگزار می‌شود. در این مرحله با حضور داوران ویدئو‌های ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار رفته و نفرات برتر در نهایت به فینال مسابقات راه خواهند یافت.

مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای با هدف تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده‌پردازی، فن بیان و خلاقیت‌های دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت، برقراری ارتباط بین دانشگاه و بخش‌های سرمایه‌گذار و بازاریابی ایده‌های دانشجویی از سال ۱۳۹۵ تا کنون به صورت مستمر برگزار شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: